Działka budowlana w Bronisławowie

215,000 zł
Sprzedaż

1905

Identyfikator nieruchomości

2,257 m2

Rozmiar

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej: działka budowlana w Bronisławowie.

Oferowana nieruchomość jest to bardzo ładnie położona działka budowlano rolna w Bronisławowie, o nieregularnym kształcie, położona jest na końcu drogi prywatnej, co zapewnia maksimum prywatności. Tuż przy granicy z Dębówką.

Zamieszkaj w Bronisławowie! Większość działek sąsiednich jest już zabudowana. Z tyłu działka graniczy z polami oraz łąkami, co zwiększa wrażenie dużej przestrzeni.

Ta część Bronisławowa cieszy się dużą popularnością z uwagi na bliskość Bożej Woli w której jest m.in.:
– szkoła podstawowa (ok. 1km od działki)
– stacja PKP (ok1,4km od działki) – dojazd do Warszawy trwa ok 40 minut.

oraz Błonia w którym znajdują się wszelkie niezbędne do życia udogodnienia m.in. kino, centrum kultury, basen, szkoły średnie i inne.
https://bronislawow.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/24328843.html
W pobliżu znajduje się przystanek linii autobusowej GPA nr 10, którą można dojechać do Błonia, lub Bożej Woli. W sąsiednich Bramkach znajdziemy również przychodnię oraz przedszkole i filię domu kultury.

Główna droga została niedawno wyremontowana i jest tu nowy chodnik. Okolica szybko zabudowuje się nowymi domami, sąsiedztwo terenów rolnych daje za to poczucie przestrzeni, ciszy i obcowania z przyrodą.

W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się wszystkie media takie jak: wodociąg, kanalizacja, gaz, prąd oraz światłowód. Działka budowlana to ok. 600m2, pozostała część to ziemia rolna.
Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z którego wynika możliwość budowy domu jednorodzinnego do 10m wysokości, powierzchnia zabudowy do 30% działki budowlanej. Z dwóch stron działka ma już ogrodzenie (od sąsiadów), ma również przyłącze wodociągowe.
https://bronislawow.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/24328843.html
Oferta tylko w naszym biurze! Jako biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w przypadku tej oferty pobieramy wynagrodzenie od kupującego.

Adres

Adres: Bronisławów
  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: mazowieckie
  • Miasto / Miejscowość: Błonie
  • Kod pocztowy: 05-870
Otwórz w Mapach Google
  • Identyfikator nieruchomości 1905
  • Cena 215,000 zł
  • Rodzaj nieruchomości
  • Status nieruchomości
  • Rozmiar 2,257 m2
  • Powierzchnia terenu 2,257 m2

Podobne nieruchomości

Budowlane działki pod Grodziskiem Mazowieckim
Sprzedaż
2 lata temu

Doskonale zlokalizowane działki budowlane, w niewielkiej odległości od prężnie rozwijającego się ośrodka kulturalno – gospodarczego jakim jest Grodzisk Mazowiecki (niespełna 5km). Malowniczo położona pod Grodziskiem Maz. wieś Odrano Wola sąsiaduje bezpośrednio z Adamowizną, gdzie znajdują się: szkoła podstawowa oraz przedszkole w odległości 1,3km, kościół – 1,2 km, oraz sklep – 1km od przedmiotowych działek. Na …

Budowlane działki pod Grodziskiem Mazowieckim Read More »

1,500 m2 Rozmiar
Atrakcyjna działka budowlana
Sprzedaż
2 lata temu

Urokliwa działka położona wśród zieleni we wsi Słabomierz, w odległości 4 km od Radziejowic. Działka ma powierzchnię 995m2. Przy działce jest prąd; wodę oraz gaz trzeba dociągnąć z sąsiedniej ulicy (ok. 50m). Wokół znajduje się zabudowa jednorodzinna oraz zagrodowa. Piękne tereny dookoła gwarantują możliwość odpoczynku oraz dają wiele możliwości do spacerowania. W odległości niespełna 2km …

Atrakcyjna działka budowlana Read More »

995 m2 Rozmiar
Siedlisko w Słabomierzu
Sprzedaż

Siedlisko w Słabomierzu

1,500,000 zł
2 lata temu

Wyjątkowo atrakcyjnie położona nieruchomość składająca się z dwóch działek ewidencyjnych , sprzedawanych łącznie. Całkowita powierzchnia działek to niespełna 2,8 ha. Działki o łącznej szerokości 54m ciągą się od ul. Prostej, aż do samej rzeki, o wdzięcznej nazwie Pisia-Gągolina. Działki są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i leżą w strefie A.MN6 (przy samej rzeczce małe fragmenty …

Siedlisko w Słabomierzu Read More »

27,953 m2 Rozmiar