Klimatyczny dom w Bożej Woli

1,280,000 zł
Sprzedaż

1992

Identyfikator nieruchomości

130 m2

Rozmiar

4

Sypialnie

2

Łazienki

Opis

Klimatyczny dom w Bożej Woli. AD Nieruchomości prezentuje doskonale zlokalizowany, klimatyczny dom w Bożej Woli, powiat grodziski – dla dużej rodziny.
Dom położony jest w centralnej części Bożej Woli z doskonałym dostępem do wszelkich udogodnień w odległości spaceru:
– szkoła podstawowa 300m
– stacja PKP 600m
– przedszkole 1,2km
– sklepy 300m
– dom kultury 1,2km
– przychodnia lekarska 1,2km.
W odległości ok 7 km znajduje się miejscowość Błonie w której możemy skorzystać z dostępu do kina, basenu, obiektów sportowych oraz szkół średnich i innych usług.

Miejscowość Boża Wola stanowi spokojną zieloną osadę zabudowaną głównie domami jednorodzinnymi, z dala od hałasu i przemysłu z czystym powietrzem, mnóstwem miejsca do spacerów i jednocześnie dobrym dostępem do PKP Koleje Mazowieckie, skąd pociągiem możemy dojechać do Błonia (5min.) Sochaczewa(15min) i oczywiście do Warszawy(30min.)

Na ładnej przestronnej posesji znajdziemy budynek mieszkalny, garaż oraz wiatę na drewno. Działka ma ładny kształt umożliwiający ciekawą aranżację ogrodu, na przeciw znajduje się duży kompleks parkowy ze starodrzewiem. Z domu na ogród wychodzimy przez zadaszony taras od strony południowej, na którym w porze letniej znajdziemy idealne miejsce do wypoczynku i wytchnienia od upału.

Dom w Bożej Woli jest miejscem o dużym potencjale – jest to dom parterowy, jednak na poddasze wykonano pełnowymiarowe schody oraz zostało ono zaadaptowane na cele mieszkalne – skośne sufity umożliwiają swobodne poruszanie się po pomieszczeniach. Część pomieszczeń wymaga wykończenia, do wykonania jest również wykończenie elewacji i podbitek.
Na parterze znajdziemy wiatrołap, hall, salon z kominkiem, oddzielną dużą kuchnię z jadalnią oraz dwa pokoje do wykorzystania na gabinet, bibliotekę lub sypialnie. Znajduje się tu również łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze mamy dużą otwartą antresolę, dwie sypialnie i pomieszczenie do wykończenia na drugą łazienkę.

Olbrzymim atutem domu są niskie koszty jego utrzymania – w czasie zimy dom ogrzewany jest głównie z kominka z płaszczem wodnym który posiada bufor wody o pojemności 1000l. Do domu jest doprowadzona instalacja gazowa i jest tu również ogrzewanie centralne gazowe, które stanowi alternatywę dla kominka. Budynek jest podłączony do wszystkich mediów miejskich.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, dom jest bardzo ciepły, klimatyczny i doskonale położony. Zapraszamy do umawiania się na prezentację.

Prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje jak najbardziej odzwierciedlały rzeczywistość, jednak pochodzą one od osób trzecich i nie zawsze da się je zweryfikować. AD Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

https://boza-wola.nieruchomosci-online.pl/dom-wolnostojacy,z-parkingiem/24628660.html

https://ad-n.pl/kontakt/

Adres

Adres: Boża Wola
 • Kraj: Polska
 • Region / Województwo: mazowieckie
 • Miasto / Miejscowość: Boża Wola
 • Kod pocztowy: 96-314
Otwórz w Mapach Google
 • Identyfikator nieruchomości 1992
 • Cena 1,280,000 zł
 • Rodzaj nieruchomości
 • Status nieruchomości
 • Pokoje 5
 • Sypialnie 4
 • Łazienki 2
 • Rozmiar 130 m2
 • Powierzchnia terenu 1,666 m2

Podobne nieruchomości

Dom koło Grodziska Maz. dla dużej rodziny lub pod inwestycję – hostel, kwatery
Sprzedaż

Prezentujemy Państwu dom dla dużej rodziny lub pod inwestycję – nieruchomość ze świetnym potencjałem inwestycyjnym z możliwym przeznaczeniem na kwatery pracownicze, położoną w pobliżu autostrady A2 w okolicach węzła Grodzisk Maz. W budynku są trzy kondygnacje, na każdej znajduje się kuchnia i łazienka. Pokoje są umeblowane i w tej chwili przystosowane dla zamieszkiwania 32 osób. …

Dom koło Grodziska Maz. dla dużej rodziny lub pod inwestycję – hostel, kwatery Read More »

260 m2 Rozmiar
3 Łazienka